Taśmy LED Newell do monitora

Taśma LED Newell sprawi, że wszystko, co dzieje się na Twoim monitorze zyska nową jakość, przenosząc się poza jego ramy. Urządzenie reaguje w czasie rzeczywistym na zmieniający się obraz, emitując światło o takich samych kolorach i intensywności (technologia w stylu Ambilight).

Taśma może też synchronizować się z muzyką lub innymi dźwiękami, tworząc dynamiczne efekty świetlne i podkreślając rytm. Na pokładzie nie zabrakło również opcji klasycznego podświetlenia w jednym kolorze (szeroki wybór barw w przestrzeni RGB).

Instalacja modułów jest prosta i szybka. Solidne połączenie zapewnia mocna taśma montażowa 3M. Produkt spełnia normę IP44 i jest objęty 40- miesiączną gwarancją. W zestawie pendrive z oprogramowaniem.

Taśmy LED Newell do monitora

Rozszerzone doznania wizualne

Dzięki funkcji w stylu Ambilight korzystanie z monitora stanie się jeszcze przyjemniejsze. To innowacyjne rozwiązanie sprawia, że wszystko, co dzieje się na ekranie, zyskuje nową jakość, przenosząc się poza jego ramy.

Taśma LED Newell będzie reagować na obraz wyświetlany na monitorze, emitując światło o tożsamych kolorach i intensywności.

Teraz możesz cieszyć się doskonałą jakością obrazu w jeszcze bardziej immersyjny sposób. Intensywne kolory wypełnią całe twoje pomieszczenie, przenosząc doświadczenia filmowe lub gamingowe na zupełnie nowy poziom.

Zadbaj o zdrowe oczy

Długie godziny spędzane przed ekranem komputera mogą prowadzić do poważnego zmęczenia oczu, a nawet bólu głowy lub rozmytego widzenia. Taśma LED Newell pozwoli Ci lepiej zadbać o wzrok.

Dzięki możliwości oświetlania tego, co znajduje się za ekranem, jasność otoczenia może zmieniać się wraz z wyświetlanymi treściami.

Takie rozwiązanie redukuje zmęczenie oczu poprzez zmniejszenie kontrastów w pomieszczeniu. Będzie to szczególnie istotne, jeśli często korzystasz z monitora w nocy.

Główne cechy produktu

 • podświetlenie LED do monitorów
 • podział na 3 moduły ułatwiający instalację
 • technologia w stylu Ambilight – reakcja w czasie rzeczywistym na obraz wyświetlany na monitorze, poprzez emitowanie światła o tożsamych kolorach i intensywności
 • możliwość reakcji na muzykę i dźwięki w czasie rzeczywistym
 • podkreśla rytm i klimat różnych gatunków muzyki przy pomocy kolorowego światła
 • tryb klasycznego podświetlenia w jednym kolorze (szeroki wybór barw RGB)
 • możliwość zaprogramowania własnych efektów świetlnych
 • redukcja zmęczenie oczu poprzez zmniejszenie kontrastów w pomieszczeniu
 • mocna taśma montażowa 3M – gwarancja solidnego połączenia na lata
 • norma IP44 – ochrona przed ciałami stałymi o średnicy 1 mm lub większej, a także przed bryzgami wody
 • w zestawie pendrive z bezpłatnym oprogramowaniem
 • kompatybilna z systemami Windows
 • łączność z komputerem za pomocą kabla USB-A
 • 40 miesięcy gwarancji

Błyskawiczna reakcja na muzykę i dźwięki

Taśma LED Newell to coś więcej niż efektowne źródło światła. To pulsujące serce Twojego pokoju, studia lub stanowiska pracy. Bez względu na to, czy słuchasz ulubionej muzyki, oglądasz film czy grasz w grę, podświetlenie umieszczone za monitorem może reagować na każdy dźwięk. Stwórz dyskotekową atmosferę podczas imprezy lub ulepsz swoje stanowisko gamingowe.

Diody LED będą wyświetlały unikalne świetlne animacje w rytmie hitów lub zapalą się dokładnie wtedy, gdy w ulubionej grze nastąpi nieoczekiwany wybuch. Dynamiczne efekty pozwala Ci jeszcze głębiej zanurzyć się w każdym dźwięku, sprawiając, że doświadczenie audiowizualne będą jeszcze ciekawsze.

Klasyczne podświetlenie

Dla tych, którzy preferują prostotę i minimalizm, taśma LED Newell oferuje tryb klasycznego podświetlenia w jednym kolorze. Możesz wybrać ulubioną barwę i cieszyć się jednolitym światłem, które idealnie podkreśla styl pomieszczenia, w którym się znajdujesz.

Do dyspozycji masz całą paletę RGB. Niezależnie od tego, czy pragniesz stworzyć kameralną strefę relaksu, czy też pełną energii atmosferę pracy w żywych kolorach, taśma LED Newell pozwoli perfekcyjnie dopasować oświetlenie do Twoich potrzeb.

Unikalne efekty świetlne

Taśma LED Newell doskonale współpracuje z tym, co wyświetlasz na swoim monitorze, ale to wciąż nie wszystko. Twój pokój mogą też ozdobić unikalne efekty świetlne. Od płynnych przejść kolorów po dynamiczne migotanie – z bezpłatnym programem, który dołączono do zestawu na pendrivie, ogranicza Cię tylko Twoja kreatywność. Z taśmą LED Newell możesz dopasować oświetlenie do swojego nastroju lub stworzyć niepowtarzalną atmosferę dostosowaną do najróżniejszych okazji.

UWAGA: Taśma LED Newell do monitora przeznaczona jest do pracy z komputerami działającymi w oparciu o systemy Windows. Nie jest kompatybilna z systemami macOS (komputery marki Apple).

Publikacja sponsorowana

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *