Samyang uzupełnia linię obiektywów filmowych V-AF o nowy szerokokątny obiektyw! Samyang prezentuje model Samyang V-AF 20mm T1.9.

Od czasu wejścia na rynek jesienią 2022 r. – V-AF – popularna seria obiektywów z mocowaniem Sony E odniosła wielki sukces jako pierwsza na świecie seria obiektywów filmowych z autofocusem (AF).

Nowy obiektyw V-AF 20 mm jest wyposażony w te same funkcje, co inne obiektywy z tej serii, takie jak pierścień ostrości gotowy do montażu follow focusa, lampka kontrolna i jednolity współczynnik kształtu w całej linii.

Jednolita waga i rozmiar ułatwiają korzystanie z obiektywów z akcesoriami, takimi jak gimbale i drony. Nie ma potrzeby ponownego wyważania i skomplikowanych ustawień.

Szeroka ogniskowa sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla twórców treści i operatorów, którzy chcą uchwycić krajobrazy, pejzaże miejskie, vlogować z ręki lub nagrywać architekturę.

Seria V-AF obsługuje rozdzielczości do 8K. Całość została zamknięta w małej i lekkiej obudowie. Obiektywy z serii są dopasowane kolorystycznie a 9 listków przysłony zapewnia naturalny, miękki bokeh. Szybki autofokus ułatwia uchwycenie poruszających się obiektów z kinowym akcentem.

Publikacja sponsorowana

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *