Easyrig ogłosił premierę swojej najnowszej uprzęży – Boom Rig, dedykowanej operatorom boomów dźwiękowych.

To innowacyjne urządzenie może okazać się przełomowym rozwiązaniem dla profesjonalistów w branży dźwiękowej.

Chcemy teraz bliżej przyjrzeć się temu, czym dokładnie jest Easyrig Boom Rig.

Wygląda na to, że Easyrig stworzył doskonałe rozwiązanie dla operatorów wysięgników i rejestratorów dźwięku, co sugeruje, że firma poświęciła znaczną ilość czasu i wysiłku na jego projektowanie i rozwój.

Według informacji od Easyrig, projekt Boom Rig był w fazie rozwoju przez ostatnie 4-5 lat.

Jak działa Easyrig Boom Rig?

Boom Rig został starannie zaprojektowany, aby zapewnić szybką i bezproblemową konfigurację. Już po wyjęciu z torby, Boom Rig można używać w mniej niż minutę.

Dzięki pokrętłu z tyłu, dopasowanie urządzenia do wysięgnika jest niezwykle proste. Dodatkowo, jego konstrukcja umożliwia pracę z różnymi obciążeniami, od 2,5 do 10 kg.

Przejście z pozycji nad głową do pozycji dolnej jest niezwykle płynne i szybkie. Cała konstrukcja pozwala na swobodne poruszanie się nawet w ciasnych przestrzeniach, włączając drzwi i miejsca o ograniczonej wysokości.

Przednia część kamizelki Boom Rig została specjalnie zaprojektowana z myślą o montażu miksera, gwarantując łatwy dostęp i równomierne rozłożenie ciężaru na biodrach.

Ponadto, dzięki bocznemu haczykowi, możesz swobodnie wykorzystać obie ręce, mocując tyczkę bezpośrednio do kamizelki Boom Rig.

Easyrig stworzyła kamizelki w różnych rozmiarach oraz krojach dla mężczyzn lub kobiet. Ta różnorodność rozmiarów i krojów kamizelek Easyrig będzie szczególnie pomocna kobietom pracującym jako operatorzy boomów. Jesteśmy świadomi, jak ciężką i wymagającą fizycznie pracą jest ta profesja.

Kamizelka Boom Rig waży zaledwie 3.8 kg

Prezentacja Easyrig Boom Rig

Produkt wytwarzany jest w Szwecji.

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *