Profoto Soft Zoom Reflector w modowej sesji AB+DM Studio

Przyjrzyjcie się, jak artyści z AB+DM Studio mistrzowsko kreują sesje modowe, wykorzystując wszechstronne modyfikatory światła Profoto Soft Zoom Reflector.

Dzięki zastosowaniu tych parabolicznych narzędzi powstają niezwykłe dzieła sztuki.

W wideo-tutorialu odkryjecie tajniki pracy w studio z profesjonalnym oświetleniem błyskowym Profoto oraz sposoby wykorzystania modyfikatorów Profoto Soft Zoom Reflector 120 i 180, wraz z dedykowanymi gridami.

Podczas sesji wykorzystano:

  • Profoto Soft Zoom Reflector 120 oraz Profoto Soft Zoom Reflector 180
  • Profoto Soft Zoom Grid
  • Profoto Zoom Reflector
  • Wyzwalacz Profoto Connect Pro
  • Głowice błyskowe/lampy Profoto ProHead Plus UV 500W
  • Generator Pro-11 2400 AirTTL

Profoto Zoom Reflector

Profoto Soft Zoom Reflector, prawdziwie wielopłaszczyznowe narzędzie, które oferuje nieskończone możliwości twórcze w jednym modyfikatorze.

Dzięki elastycznej konstrukcji, Soft Zoom Reflector może tworzyć zarówno miękkie, jak i twarde światło oraz wszystko pomiędzy, pozwalając z łatwością osiągnąć pożądany efekt oświetleniowy.

Jego łatwa w obsłudze konstrukcja i lekki pręt Zoom zapewniają spójne rezultaty za każdym razem, niezależnie od tego, czy używasz płaskiego przedniego światła mono, takiego jak D2, czy Profoto ProHead.

Wykonany z wysokiej jakości materiałów i tkanin, Soft Zoom Reflector jest zbudowany tak, aby wytrzymać ciągłe codzienne użytkowanie, dzięki czemu idealnie nadaje się do szybkich środowisk studyjnych.

Zaprojektowany z myślą o profesjonalnych fotografach, jest również wyposażony w opcjonalne akcesoria, takie jak siatki i dyfuzory, co jeszcze bardziej zwiększa możliwości twórcze.

Soft Zoom Reflector jest dostępny w dwóch różnych rozmiarach, 180 cm i 120 cm. Oba rozmiary są dostarczane z wykonanym na zamówienie futerałem, który pasuje do odbłyśnika i pręta zoom, zapewniając, że jest on zawsze chroniony i gotowy do użycia.

Publikacja sponsorowana

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *