Marka Profoto rozszerzyła swoją ofertę o pierwszą w historii firmy lampę stworzoną z myślą o profesjonalnych produkcjach filmowych.

Nowy model, L1600D, wyróżnia się wyjątkową efektywnością energetyczną oraz mocą wynoszącą 1600W.

Unikalnym aspektem lampy Profoto L1600D jest brak potrzeby stosowania osobnego zasilacza. Zgodnie z zapewnieniami firmy, nowa konstrukcja umożliwia osiągnięcie efektywności na poziomie 97%.

Innowacje technologiczne i projektowe przynoszą szybkość użytkowania

Pracowaliśmy ciężko nad udoskonaleniem naszej technologii, aby wprowadzić nie tylko najlepsze rozwiązania, ale coś unikalnego, co naprawdę dostarcza wartości dla klientów. L1600D to kompaktowa, zintegrowana jednostka bez balastu. Oferuje niespotykany stosunek mocy do rozmiaru. Jest to nowa kategoria produktów, którą nazywamy Mono-LED” – mówi Anders Hedebark, CEO.

Naszym patentowanym systemem chłodzenia wodnego, HydroCTechTM, jest sercem tej kompaktowej Mono-LED. Nie ma jednostki podłogowej; koniec z przenoszeniem ciężkiego sprzętu. Oszczędza to dużo czasu na planie i jest bardziej ergonomiczne w użyciu” – kontynuuje Anders Hedebark.

Profoto L1600D

Nieograniczona kreatywność

Profoto L1600D posiada podwójne opcje montażu; mocowanie Profoto i mocowanie Bowens. Dzięki systemowi narzędzi do kształtowania światła Profoto, użytkownicy mają dostęp do niespotykanej gamy modyfikatorów światła.

L1600D wyposażony jest także w nową wersję tradycyjnego jarzma, z patentowanym mechanizmem obrotowym, który dodaje jeszcze więcej swobody ruchu podczas ustawiania świateł.

Nowy poziom efektywności

L1600D oferuje najczystsze światło, i to w dużych ilościach, z najwyższym stopniem możliwości kształtowania światła. Stworzyliśmy imponująco efektywny sprzęt dzięki naszej technologii Mono-LED. 97% energii elektrycznej jest wykorzystywane od wejścia do wyjścia, co jest co najmniej o 20% bardziej efektywne w porównaniu do innych rozwiązań z balastem i głowicą” – mówi Anton Falk, Product Manager.

Klasyfikacja IP54 dodaje jakości wykonania, z której Profoto jest znane, zapewniając wytrzymałość niezależnie od trudnych warunków na planie. Intuicyjny interfejs użytkownika i bezprzewodowy DMX jeszcze bardziej zwiększają efektywność. Mniej czasu spędzanego na regulacji przycisków i ustawień oznacza więcej czasu na kreatywność.

Profoto L1600D

Bezkompromisowe światło dla bezkompromisowych profesjonalistów

L1600D jest przeznaczony dla doświadczonych rzemieślników z branży, którzy cenią i rozumieją moc kształtowania światła w celu osiągnięcia swojej filmowej wizji.

Traktujemy nasz fach tak samo poważnie, jak bezkompromisowi profesjonaliści w branży filmowej” – podsumowuje Anders Hedebark, CEO.

Lampa ma wymiary 50 × 26 × 29 cm i waży 11,7 kg

Publikacja sponsorowana

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *