Konkurs fotograficzny ELEMENTS jest dedykowany wszystkim pasjonatom fotografii. Tematem przewodnim są żywioły: woda, ogień, ziemia i powietrze, które uczestnicy mają za zadanie uchwycić w najbardziej kreatywny i imponujący sposób.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody w postaci kart podarunkowych!

Żywioły to jedne z najbardziej spektakularnych zjawisk w otaczającym nas świecie, a celem fotografii od zawsze było ich wizualne przedstawienie. Bez wątpienia należą do nich woda, ogień, ziemia i powietrze. Fenomeny współczesnej planety to jednak już nie tylko kreacje natury, lecz także ich interpretacja, wykorzystanie zasobów przez człowieka oraz rozwój cywilizacyjny. Krajobraz miejski, wszechobecne błyski świetlne, a wśród nich największy żywioł – człowiek

Aby ukazać nieustanną ewolucję żywiołów, konieczne jest zastosowanie specjalnych narzędzi, które wydobędą głębię zjawisk. Nieodzownym akcesorium, pozwalającym na zarejestrowanie żywiołów, są filtry fotograficzne – polaryzacyjne, UV, ograniczające ilość światła (filtry szare) oraz neutralizujące jego odcień (Light Pollution). Marka Hoya posiada kompletne portfolio produktów o wysokiej jakości, gotowych do żywiołowego użytkowania. Fotograf ma do wyboru liczne serie filtrów, które posiadają nieograniczone spektrum możliwych zastosowań. 

Od dłuższego czasu obserwujemy niesamowite zdjęcia wykonane za pomocą produktów Hoya, dlatego postanowiliśmy zorganizować konkurs fotograficzny ELEMENTS, który uwolni żywiołowość w każdym twórcy, a jej limitem będzie tylko kreatywność. Nie jest to zwykła rywalizacja, lecz szansa wzniesienia swoich możliwości fotograficznych na nowy, wyższy poziom – w konkursie można wygrać wspaniałe nagrody! 


🥇I Miejsce – ZESTAW FILTRÓW SZARYCH HOYA PROND EX, 67MM

🥈II Miejsce – FILTR SZARY HD MK II IRND (0.9), 77MM

🥉III Miejsce – FILTR POLARYZACYJNY HOYA FUSION ANTISTATIC NEXT, 77MM

Jury w konkursie ELEMENTS stanowić będzie zespół Next77, który wraz z Ambasadorami marki dokona oceny zgłoszonych prac i wyłoni zwycięzców wraz z uzasadnieniem wyboru. 

Wyniki konkursu ogłoszone zostaną do 10.08.2024. Jaki jest przewodni żywioł Twojego fotograficznego świata?

Termin zgłaszania prac trwa od 21.06.2024 do 31.07.2024. Regulamin konkursu znajduje się tutaj

Publikacja sponsorowana

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *