Jak przygotować się do sesji zdjęciowej? Poradnik fotomodelki

Jak przygotować się do sesji zdjęciowej? Jeśli planujesz wziąć udział w sesji fotograficznej warto odpowiednio się do niej przygotować. Często pytacie się na „jak mam się przygotować do sesji fotograficznej?”, więc odpowiadamy i podpowiadamy.

Jak przygotować się do sesji zdjęciowej?

Odpowiednie przygotowanie do sesji zdjęciowej, to świetny pomysł, który tylko sprawi, że zdjęcia będą jeszcze ładniejsze. Przygotowanie do sesji foto, jest istotne i powinno się zacząć jeszcze tydzień przed samą sesją.

Na tydzień przed pozowaniem

Pozostał tydzień do wielkiego dnia, odliczamy czas i oczywiście działamy. Na tydzień lub nawet wcześniej, zadbaj o kilka szczegółów.

Skompletuj swoją garderobę

W zależności od rodzaju sesji w jakiej bierzesz udział, zabaw się w kreatora mody i przygotuj swoją garderobę. Jeśli masz gotowe zestawy, możesz zrobić sobie zdjęcie telefonem komórkowym przed lustrem i wysłać te zdjęcia do nas.

Podpowiemy i pomożemy, w wyborze odpowiednich kreacji z twojej szafy. Nie zapomnij o odpowiednich akcesoriach jak paski, buty, dodatki, które chcesz mieć podczas sesji.

Sesja fotograficzna to również świetny pretekst by wybrać się na małe „zakupy”. Nowe piękne ubrania czy nowa bielizna, pozwoli jeszcze bardziej cieszyć się swoją kobiecą stroną. A wiemy, jak bardzo lubisz chodzić na zakupy.

2-3 dni przed spotkaniem

Do sesji pozostały 3 lub 2 dni? Zobacz o jakie elementy warto zadbać i odpowiednio przygotować się do zdjęć.

Depilacja ciała

Depilację ciała wykonaj najpóźniej na dwa dni przed sesją. Po depilacji zadbaj o swoją skórę, nawilż ją i pozwól jej odpocząć. Depilowanie dzień przed sesją lub jeszcze gorzej, w dniu sesji pozostawi ślady, które potem bardzo brzydko będą wyglądały na zdjęciach.

Jesteś piękna i chcemy byś czuła się swobodnie podczas sesji. Ślady po depilacji, mogą być również dla ciebie mało przyjemnym widokiem i prowadzić do złych uczuć. A na naszych sesjach, pragniemy byś czuła się swobodnie i kobieco.

Podczas sesji zdjęciowej

Sesja zdjęciowa, może być dla ciebie nowym doświadczeniem. Pojawia się wiele uczuć, czasem strach a czasem stres. Zadbaj o swoje samopoczucie i skorzystaj na tym nowym doświadczeniu jakim jest pozowanie.

Jak zachować się podczas sesji fotograficznej. Czyli co warto wiedzieć, nim się spotkamy na sesji.

Twoja ulubiona muzyka

Masz ulubioną muzykę? To świetnie! Muzyka potrafi czynić cuda i wprawić ciebie w odpowiedni nastrój. Jednocześnie pozwala zapomnieć o całym stresie, wywołanym przez sesję zdjęciową.

Twoją ulubioną muzykę puścimy podczas wspólnej sesji fotograficznej. Najlepiej przynieść muzykę w formie MP3 lub wcześniej skontaktować się z nami, jak przygotować się muzycznie do sesji.

A może masz ulubioną playlistę? Możemy również wspólnie wybrać muzykę, która pomoże tobie się zrelaksować.

Przerwa jest istotna

Jeśli podczas pozowania potrzebujesz przerwy możesz śmiało o nią poprosić. Nie ma nic złego w tym, że chcesz odpocząć lub porozmawiać o tym co dzieje się podczas sesji zdjęciowej.

Staramy się by nasze sesje były dla ciebie miłym doznaniem, pracujemy na luzie bez spięcia. Bo ważne, byś czuła się idealnie podczas pozowania. Jeśli jesteś zrelaksowana to widać to na zdjęciach, tak samo stres niestety również widać na zdjęciach.

Gdy masz małe wydatki

Zaplanuj sobie małe wydatki. Może to być np. strefa parkowania dla twojego auta, chcesz zamówić jedzenie lub potrzebujesz dokupić sobie coś do picia.

Wszystko zależy od miejsca gdzie wykonujemy sesję oraz potrzeb. Ale warto jeszcze przed sesją pomyśleć o tych małych wydatkach, które mogą się zdarzyć.

Jeśli my wiemy, jakie wydatki czekają nas w dniu sesji (np. bilet wstępu, etc.) to informujemy ciebie o tym fakcie jeszcze przed samą sesją.

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *